Black Circle, Open Studio Göbeklitepe’de!

Open Studio Göbeklitepe’nin 3. konuğu; Carl Cox, Black Coffee ve Pete Tong gibi elektronik müziğin güçlü isimlerinin desteklediği, Zürih merkezli yeni yetenek Black Circle!

 

Sabb’ın plak şirketi Radiant’a katıldıktan sonra kariyerinde hızlı bir yükselişe geçen sanatçı, sadece birkaç yıl içerisinde Luciano, OXIA, Matthias Tanzmann, Nic Fanciulli gibi isimler tarafından farkedildi ve parçaları bu kişilerce remixlendi.

 

İlk ortak çalışmasını Matthias Tanzmann ile 2019’da Moon Harbour plak şirketinden yayınlayan sanatçı, aynı yıl Beatport listelerinde 1 numaraya ulaştı. Nic Fanciulli’nin, kendisinin ‘Foolish’ parçasını beğenmesi üzerine yazmasıyla gelişen arkadaşlıkları; Beatport En Çok Satılanlar listesinde 1 ve 2. numaraya kadar yükselen ‘Leap of Faith’ ve ‘The Breakfast Club’ parçalarını ortaya çıkardı.

 

2021’de Andrea Oliva ve Nic Fanciulli, Nick Curly ve Matthias Tanzmann ile yeni projelerini dinleyicileriyle paylaşacağını belirten Black Circle, bir yandan solo parça çalışmalarına devam ederken bir yandan da ilk albümünün hazırlıklarını yapıyor.

 

Black Circle, 28 Mart Pazar akşamı saat 21.00’da, Open Studio Göbeklitepe’ye özel performansıyla Limits Off Youtube kanalında!

Bu içerik 23-03-2021 tarihinde güncellenmiştir.
Paylaş
BENZER HABERLER