Ferhat Albayrak ve Sezer Uysal, Open Studio Göbeklitepe’de!

Limits Off Open Studio Göbeklitepe; Ferhat Albayrak ve Sezer Uysal’ın ilk B2B performansları ile devam ediyor!

 

Türk elektronik dans müziği sahnesinin ‘tekno’ denince akla ilk gelen isimlerden biri olmanın arkasında, 25 yılık dur durak bilmeyen müthiş bir kariyer var. 2009 yılından bu yana Jeton Records plak şirketi ile genç sanatçılarımızı uluslararası platformda başarıyla temsil etmekle kalmayıp, elektronik müziğin güçlü isimlerini Türkiye’de de ağırladığı etkinlikler düzenleyen Ferhat Albayrak, Jeton Records Radioshow ile müziğini son 10 yıldır 52 farlı ülkede dinleyicileriyle buluşturuyor.

 

2014 yılında Amsterdam merkezli Manual Music’ten ilk albümü “1 Body 2 Souls”u yayınlayarak başarısını uluslararası elektronik müzik sahnesinde de kanıtlayan Sezer Uysal, Ministry of Sound, Suara gibi önemli şirketlerle çalışma fırsatı yakaladı. Uluslararası arenanın çok güçlü isimleri tarafından destek gören prodüktör, aynı zamanda Beatport, Juno, iTunes gibi dijital platformlarda TOP 10 listelerine girmeye hak kazanan pek çok parçanın arkasındaki isim.

 

İkili, 3 Nisan Cumartesi akşamı saat 22.30’da Open Studio Göbeklitepe’ye özel B2B performanslarıyla Limits Off Youtube kanalında!

Bu içerik 30-03-2021 tarihinde güncellenmiştir.
Paylaş
BENZER HABERLER