İSTANBUL’DA ADI ÇIKANLAR

Amelie Lens İstanbul’da! –

Belçika’nın ve dünyanın en iyi techno artistlerinden biri olarak gösterilen Amelie Lens bugün İstanbul’da Volkswagen Arena’da!

 

Lyase’den çıkardığı ilk parçasından bu yana Second State, Drumcode, ARTS, Involve ve kendi plak şirketi olan Lenske ve Exhale imzalı teklileri ve dünyayı kasıp kavuran şovlarıyla günümüzün en çok sükse yapan sanatçıları arasına giren Amelie Lens unutulmaz performanslarını dinleyicileriyle paylaşmaya devam ediyor.

 

Modadan sıkılıp kendine yeni maceralar arayan Lens, aradığı her şeyi müzikte buluyor. Ancak EDM ile tanışıp sevmesi ve araştırmaya başlaması çok daha eskiye, 2006 yılına kadar uzanıyor. Bu heyecanını mesleği haline getirmesiyse 2014’ü buluyor.

 

Moda endüstrisinde çalışıp modellik yapan Lens en sonunda müziği kariyeri haline getirecek hamleyi yapıp işinden ayrılıyor. Renée takma adıyla Labrinth Club’ta resident DJ olarak çalmaya başlıyor. Burada adını çıkarmayı başaran DJ, sonrasında da Avrupa turu ile ünleniyor. Son dönemlerin en başarılı çıkış hikayelerinden birine sahip olan Lens, modern techno ve house müzik türlerinin en başarılı isimleri arasında.

Bu başarılarla da yetinmeyip kendi plak şirketi olan Lenske’yi de kuruyor ve önde gelen sanatçılardan büyük destek ve beğeni topluyor.

 

Yüksek enerjisi, başarılı üretimleri ve benzersiz performansı ile Amelie Lens #AdıÇıkanlar’da.

Bugün sen de bizimle ol, dansınla #AdınÇıksın

#VolkswagenArena #AmelieLens #ElektronikMüzik

Bu içerik 04-11-2022 tarihinde güncellenmiştir.
Paylaş
BENZER HABERLER